« Zpět O projektu

Kdo nevenčí, jako by psa vůbec neměl! A není venčení jako venčení! Vyjít před vchod a v bačkorách čekat, až pes na obvyklé místo něco přihodí a proběhne se jen, co mu čas jedné páníčkem vykouřené cigarety dovolí? Ne, venčení musí mít příběh a ten může být úplně malý. Řekněte Jdeme ven! a Váš pes se do Vás zase znovu zamiluje.

Nemám čas na nic jiného než na rodinu, dům, zahradu, dvě zaměstnání a pár koníčků, neznám dobře ani okolí svého města. Ale rád se kochám přírodou, jezdím na kole a muškařím v místních řekách. Každá etapa našeho života přináší změny a když jsme si konečně pořídili psí holčičku, nastává čas venčení, čas poznávání okolí blízkého i vzdálenějšího.

Tento projekt je asi můj nejromantičtější. Sama Mafie (JRT) mi tu myšlenku vnukla a bylo to právě na našich prvních procházkách, kdy jsem začal v hlavě stavět základy nového webu a kdy jsem si vzpomněl na anglické walkies (odvozeno od walk a dog – venčit psa) a kdy jsem se zaradoval, že doména tohoto znění je volná…

Máte-li chuť podělit se o své zážitky z cest s ostatními uživateli, zaregistrujte se – nebude Vás to nic stát a bude se Vám tu líbit! (Více viz Nápověda.)